CALL CENTER

Küçük bİr çağrı merkezİ ve bİr kaç müşterİ hİzmetlerİ yetkilİsİne veya çok daha büyük, bİrden çok merkezİ ve multİmedya olanaklarına sahİp bİr çağrı merkezİne İhtİyaç duyabİlİrsİnİz. çağrı merkezi çözümlerİMİZ çağrı merkezİnİn daha dİnamİk daha efektİf olmasına operasyonun kolaylaşmasına ve müşterİ memnunİyetİnİ artTırmanıza yardımcı olacaktır.

Birkaç müşteri hizmetleri yetkilisinden oluşan küçük çağrı merkezinden, gelişmiş multimedya yeteneklerine ihtiyaç duyan çok noktalı büyük bir çağrı merkezlerine kadar, tüm ölçeklerdeki çağrı merkezi ihtiyaçlarınız için çağrı merkezi çözümlerimiz iş operasyonlarını ve müşteri memnuniyetini arttırmaya yardımcı olur.

 

Her iş operasyonunun farkında olsa da olmasa da bir çağrı merkezi vardır. Küçük bir yardım masasından büyük ölçekli çok noktalı multimedya çağrı merkezlerine kadar tüm işlerde ofis dışı çalışan personeli, iş süreçlerini ve iş maliyetlerini kontrol etmek iş sürekliliğini sağlamak açısından zorunludur. Bu ihtiyaçlarınıza uygun olarak iş operasyonları ve süreçlerini düzene sokacak, minimal müdahale gerektiren basit çözümler sunuyoruz.

Çağrı merkezi çözümlerimiz ile iş ihtiyaçlarını en düşük maliyetlerle geniş bir yelpazede karşılamayı hedefliyoruz.. Küçük ve orta ölçekli kurumsal çağrı merkezi çözümlerimiz, mevcut altyapı yatırımları ile entegre olup, ihtiyaçlarınız değiştikçe giderek sofistike özellikler ekleyip büyüyebilmek için size esneklik sağlamaktadır.

 

Müşteri Deneyimini Geliştirin

Müşterileriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakmak için tek şansınız var. Çağrı merkezi çözümlerimiz ile müşteriniz Inter aktif Sesli Yanıt Sisteminize (IVR) ulaştığı andan itibaren sizinle etkili bir iletişim kurmuş olur. Inter aktif Sesli Yanıt Sisteminize (IVR) müşteriniz hangi amaçla aradıysa o amaca yönelik tüm ihtiyaçlarına anında cevap verebilir. Bu özellik ile arayan müşteriniz daha az kaynak ve daha az maliyetle  en üst düzeyde memnun edilerek elde tutulur. Inter aktif Sesli Yanıt Sisteminiz (IVR) sayesinde kuyruk güncellemeleri, tahmini bekleme süresi mesajları, durum bilgisi ile arayanları bilgilendirip eldeki kaynaklarla verimli bir şekilde onlara rehberlik edebilirsiniz.

Gelişmiş masaüstü soft phone, pop-up uygulamaları ve database entegrasyonu uygulamaları sayesinde agentlar basit bir şekilde müşteri bilgisine anında erişim, ürün uzmanlarıyla anında iletişim, mesaj veya konferans tanımlama gibi avantajlara sahip olurlar. Agentların sahip olduğu bu kolaylıklar işinizin ve müşterilerinizle ilişkinizin gelişmesine, çağrı merkezinizin verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur.

Ses ve multimedya için dizayn edilmiş Otomatik Çağrı Dağıtımı (ACD) sistemi ile müşterilerinizin kendi seçecekleri yollarla sizinle kolayca temasa geçebilmeleri sağlanır. Süpervizörler multimedya agent, kuyruk ve dış hat performansını izleyip raporlayabilirler, iş süreçlerini optimize ederek müşteri deneyimini geliştirebilirler.

 

İş Süreçleri Entegrasyonu

İşletmeler ayrıca iş sürecini düzenleyen ve verimli iletişim sağlayan entegre çözümlere ihtiyaç duyarlar. Tahmin araçları ve entegre işgücü yönetim araçları sayesinde süpervizörler, tahmin edilen çağrı sayısı için yeteri kadar agent ın doğru sayıda çağrı alabilmelerini sağlar. Çağrı merkezinin kaynak kullanımı optimize ederek maliyetleri kontrol etmenize yardımcı olabilir.

 

İş Sürekliliğini Sağlamak

Müşterileriniz başlarına gelebilecek kaza veya planlanamayan acil durumlarda bile size ulaşabileceklerinden emin olmak isterler. Siz de böylesi durumlarda kritik iş fonksiyonlarınızın devam edeceğine emin olmaya ihtiyaç duyarsınız.

Hizmet ve iletişim sürekliliğini sağlamak planlama ve strateji gerektirir. Felaketten kurtarma, iş sürdürülmesi ve acil duruma hazırlık gibi aşamalar için sağlam bir haberleşme altyapısı ve işletme ihtiyaçlarına cevap verebilen günlük faaliyetler gerekir.

Çağrı merkezi çözümlerimiz müşteri deneyimini geliştirmeniz, iş süreçlerindeki entegrasyonu gerçekleştirmeniz ve iş sürekliliğini sağlamanız için gereken araçları hizmetinize sunar.

 

Olası Dava ve Uyum Yasalarına Karşı Koruma

Hemen hemen her sektördeki şirketlerin  verimliliğini karlılık kadar uyum düzenlemeleri ve açılan davalar da etkilemektedir. Çağrı merkezi çözümlerimiz ile birlikte çağrı kayıt sistemini kullanarak, otomatik olarak her çağrıyı kaydedebilir ve belgeleyebilirsiniz. Yapılan her çağrıya kolayca ulaşabilir, tartışmasız bir şekilde doğrulayabilirsiniz, böylece gereksiz cezalar, ücret ve tazminatlardan kaçınarak bu yükü azaltmış olursunuz.

 

 

Kaliteyi Geliştirme

Kalite Yönetimi Uygulamalarımız ile her çağrıyı bir varlığa dönüştürebilirsiniz. Çalışanlar ve müşteriler arasındaki kaydedilmiş çağrıları eğitim ve tanıtım için kullanabilirsiniz.Telefon tabanlı pazarlama faaliyetlerinizin etkinliğini izlemek ve optimize etmek için de kullanabilirsiniz. Hangi amaçla kullanmayı seçerseniz seçin, Kalite Yönetimi size eşsiz izleme, arama, belgeleme ve raporlama yetenekleri kazandırır.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:5  Daire:2

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.