BAKIM VE ONARIM

 HİZMETLERİ

KONUSUNDA UZMAN VE TECRÜBELİ TEKNİK EKİBİMİZ İLE ARIZALI ÜRÜNLERİNİZ İÇİN HIZLI, KALİTELİ VE EKONOMİK TAMİR HİZMETLERİ SUNUYORUZ.

Büyük yatırımlar yaparak sahip olduğunuz It ve İletişim Sistemleri işletmeniz için çok önemli verilere ev sahipliği yapar.

Dahada önemlisi bu ekipmanlar sizi ticaret hayatına bağlayan en önemli araçlardır.

 

 

İş hayatında çok kritik öneme sahip olan It ve İletişim sistemlerinde uzun süreli kesintilere ve veri kayıplarına hiç bir zaman tahammül bulunmamaktadır.

It ve İletişim sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam etmesi, kesintilerin en minimum seviyede yaşanması ve veri kayıplarının yaşanmaması için tüm bu ekipmanların kaliteli, güvenilir hizmetler ve onarım planlarıyla korunuyor olması gerekmektedir.

 

 

Biz tecrübeli ve konusunda uzman çalışanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her an size garantili bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

 

 

Kaliteli bir onarım hizmeti için her zaman birinci sınıf ekipmanlar ve araçlara ihtiyaç duyuyoruz. Bunun bilinciyle bakım onarım servisimize gerekli olan tüm teknolojik yatırımları yapıyoruz ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkartıyoruz.

 

HIZLI VE EKONOMİK ONARIM HİZMETLERİ

 

Bakım ve onarım servislerinin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan en önemli etkenlerden biride hizmeti zamanında ve hızlı bir şekilde müşterilere sunmaktır.  Bunun için biz her zaman sizden gelecek taleplere hazırlıklıyız.

Bize ulaşan tüm arızalı ekipmanlar öncelikle Crm sistemimize kayıt edilir.

Kayıt işleminden sonra ürün teknik servise teslim edilir. Teknik serviste ürününüz mümkün olan en kısa zamanda onarılır ve teslim edilir.

 

YEDEK PARÇA HİZMETLERİ

 

Onarım işlemini çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Fakat bazı durumlarda bu yeterli olmuyor.

Arızalı ekipmanınız çok kritik bir işleve sahip olduğu için onarımını bekleyecek yeterli  zamanınız olmayabilir.

Biz böyle durumlar için teknik servis stoğumuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanları yedek parça olarak bulunduruyoruz.

 

YERİNDE SERVİS HİZMETLERİ

 

Bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde servis hizmeti ile destekliyoruz.

Çoğu zaman bir arıza yaşandığında arızanın tespiti ve arızalı ürünün güvenli bir şekilde değişimi için profesyonel desteğe ihtiyaç duyarsınız.

 Konusunda uzman teknik ekibimiz size sadece bir telefon uzaklıktadır.

 

KORUYUCU BAKIM HİZMETLERİ

 

Sisteminizin verimli ve sağlıklı çalışması için koruyucu bakım hizmetleri sunuyoruz. Koruyucu bakım hizmetleri ile sistemin çalışmasını ileride aksatabilecek etkenler tespit edilerek önlem alınır. Sistemin sağlıklı çalışması için gerekli donanım ve yazılım kontrolleri yapılır.  Sistem bilgi ve parametreleri yedeklenir, temizlik ve genel bakım yapılır.

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.