COLLABORATION

Collaboration çözümlerİMİZ İle çalışanlarınız ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar bİrbİrlerİyle, müşterİlerle ve tedarİkçİlerle süreklİ bağlantıdadır. Onlarla daha kolay İletİşİm kurabİlİr ve daha üretken olabİlİrler.

Collaboration çözümlerimiz ile çalışanlarınız ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar birbirleriyle, müşterilerle ve tedarikçilerle sürekli bağlantıdadır. Onlarla daha kolay iletişim kurabilir ve daha üretken olabilirler.

 

Collaboration çözümlerimiz, sesli ve görüntülü arama, anlık mesajlaşma, web sunumu, telekonferans, web konferans ve görüntülü konferans gibi tüm collaboration uygulamalarını desteklemektedir.

 

Collaboration çözümlerimiz ile üretkenliğiniz ve işgücünüz;

 

• Bağlı olur; Dünyanın neresinde olursa olsun, çalışanlarınız birbirleri ile müşterileriniz ile iş ortaklarınız ile ve tedarikçileriniz ile sürekli temas halinde olurlar.

 

• Dinamik olur; Gerçek zamanlı iletişim ve işbirliği fikirlerin ve bilgilerin kolay ve sürekli olarak paylaşımda olması sağlanır.

 

• Takımınız sürekli hazır olur; Birbirlerinden çok uzakta olsalar da çalışanlarınız aynı ofisteymiş gibi istedikleri zaman kolayca bir araya gelebilen üretken bir ekip haline gelebilirler.

 

• İnteraktif olur; Belgelerin ve sunumların kolay paylaşılabilmesi daha verimli bir beyin fırtınası, daha faydalı bilgi paylaşımları veya daha faydalı eğitim toplantıları yapmanızı sağlar.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.