EĞİTİM SEKTÖRÜ

öğretmen ve öğrencİlerİn günümüzün çok kültürlü ve global ortamında, okul veya ünİversİtelerİnde yaratıcı bİr şekİlde İletİşİm kurabİlmelerİ İçİn  gereken teknolojİye sahİBİZ. çözümlerİMİZ öğrencİlerİn rekabetçİ İstİhdam pİyasasında başarılı olabİlmek İçİn gereksİnİm duydukları becerİlerİ gelİştİrmelerİne yardımcı olur.

Telnet İletişim, öğretmen ve öğrencilerin günümüzün çok kültürlü ve global ortamında, okul veya üniversitelerinde yaratıcı bir şekilde iletişim kurabilmeleri için  gereken teknolojiye sahiptir. Telnet İletişim çözümleri öğrencilerin rekabetçi istihdam piyasasında başarılı olabilmek için gereksinim duydukları becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.

 

 

Genel Bakış

 

Öğrenci Sonuçlarının Geliştirilmesi

 Sunduğumuz iletişim çözümleri, kişilerin öğrenme ve öğretme yollarını dönüştürerek öğrenci sonuçlarının geliştirilmesine odaklanmıştır.

 Geliştirilmiş verimlilik. En iyi personel – öğrenci etkileşimini sağlayan çağrı işleme ve yönlendirme özellikleri ile kamuyla ilgilenen personelin verimliliği arttırılır.

 Konferans ve işbirliği. IP konferans ve iş birliği uygulamaları öğretmenler, öğrenciler ve toplum arasında etkileşimi ve iletişimi kolaylaştırır.

 Mesajlaşma. Mesajlaşma uygulamaları, ebeveyn sosyal yardımı ve toplumsal katılımı arttırır.

 

 

 

21. Yüzyıl Öğrenme Ortamı

 

21. Yüzyıl eğitim ortamının kucaklanmasında eğitim kurumlarına yardımcı olduğumuz alanlar:

 Uygulaması kolay. Çözümler mevcut sunucularınıza dağıtılabilir.

 Benimsenmesi kolay. İletişim çözümlerini benimsemek, entegre etmek, yönetmek ve kullanmak kolaydır.

 Mitel iletişim çözümleri, idari verimlilikleri/verimlilik iyileştirmeleri yoluyla yatırımın kazancını geliştirmekte ve sabit sermaye operasyonel maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

 

 

 

EĞİTİM TÜRLERİ

 

Eğitimin tüm düzeyleri için iletişim.  İletişim çözümlerimiz:

 

 

 İlköğretim / Ortaöğretim

 Öğrencilere sade ve bilgilere sorunsuz erişim sunan yenilikçi iletişim araçları tasarlamayı ön planda tutuyoruz. İletişim teknolojimizin öğrenci, veli ve okul arasında işbirliğini arttırırken yeni öğrenme yollarını nasıl sağladığını keşfedin.

 

 

Yükseköğretim / İleri Eğitim

İletişim çözümlerimiz yüksek öğrenimde iletişim türlerini birbirine uyumlu hale getirir. İste kampüste, bir konferans salonunda, ister bir ev ya da ofiste personel ve öğrencilere tutarlı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.