FİNANS SEKTÖRÜ

Küresel fİnansal hİzmetler pİyasası gün geçtikçe daha rekabetçİ bir hal almaktadır. Rekabet artan düzenleyİcİ baskılar ve dış güçlerden kaynaklanan rİskler hİç bu kadar büyük olmamıştı.

Küresel finansal hizmetler piyasası gün geçtikçe daha rekabetçi bir hal almaktadır. Rekabet, artan düzenleyici baskılar ve dış güçlerden kaynaklanan riskler hiç bu kadar büyük olmamıştı.

Başarılı olabilmek için; finansal hizmet sağlayıcıları bu zorlukların yanında, maliyetleri azaltarak, güvenliği arttırarak ürün ve hizmetlerini farklılaştırmalılar.

 

Uygun Maliyetli, Güvenli İletişim

Esnek iletişim çözümlerimiz tüm sektörlerdeki finansal hizmet organizasyonlarının ihtiyaçları için uygundur.

 

Sermaye Piyasası

Klasik broker telefonu ve telefon santralleri yerine tam bir çözüm sunan ip tabanlı iletişim çözümlerimizi kullanın. Sermaye piyasasına özel ip tabanlı çözümlerimiz en iyi ip telefon ve broker özelliklerini bir araya getirirken aynı zamanda ölçeklenebilir esnek çözümler sunar.

 

Sigorta Sektörü

Güvenilir ve uygun maliyetli çözümlerimiz ile rutin ve tekrar eden iş süreçlerinizi otomatikleştirin. Olağanüstü kişiselleştirilmiş müşteri odaklı bir deneyim sunan özellikleriyle çağrı merkezinizi verimliliğin sürekli arttığı bir kar merkezi haline getirin.

 

Bireysel Bankacılık

Sağlam bir müşteri hizmeti sunarak, müşteri yaşam döngüsünü uzatabilir, yıpranmayı azaltabilir ve yeni fırsat pencereleri açabilirsiniz. Çözümlerimiz size tutarlı bir değer sunarken proaktif dalgalanmalara yanıt sağlayan, mevcut müşterilerinizi yönetmeye ve olası yeni müşterilere cazip gelebilecek araçlarıyla işinizi geliştirmenize ve yürütmenize  yardımcı olur.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.