HİZMET SEKTÖRÜ

Müşterİlerle etkİlİ ve kesİntİsİz İletİşİm, profesyonel servİs ve hİzmet sektöründe faalİyet gösteren fİrmaların İşlerİnİn temelİdİr.

 İletİşİm çözümlerİMİZ İle, profesyonel servİs ve hİzmet sektöründe çalışanlar ve müşterİler bİrbİrlerİyle kolaylıkla İletİşİm kurabİlİrler. Personelİnİz nerede olursa olsun İş arkadaşlarıyla veya müşterİlerİyle bİr takımın parçası gİbİ bİrlİkte çalışabİlİrler.

Müşterilerle etkili ve kesintisiz iletişim, profesyonel servis ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların işlerinin temelidir.

İletişim çözümlerimiz ile, profesyonel servis ve hizmet sektöründe çalışanlar ve müşteriler birbirleriyle kolaylıkla iletişim kurabilirler.

Personeliniz nerede olursa olsun iş arkadaşlarıyla veya müşterileriyle bir takımın parçası gibi birlikte çalışabilirler.

 

Rekabet Avantajından Faydalanma

 

İletişim çözümlerimiz hareketlilik, iş birliği ve iş sürekliliği yetenekleri ile bir rekabet avantajı kazanmak için profesyonel servis ve hizmet kuruluşlarına yardımcı olur.

 

Müşteri ilişkilerini geliştirin. Portföyümüzde bulunan mobilite ve işbirliği özellikleri, konumdan, coğrafyadan ya da zaman diliminden bağımsız olarak müşterilere özel hizmet vermenizi sağlar.

 

Kilit elemanlarınızın hareket yeteneğini arttırın ve cazibe yaratın. İletişim sistemlerimiz mobil cihazı ile çalışan hareketli personelinizin verimliliğinin arttırır.

 

Müşterileriniz ile entegre olun. İletişim sistemlerimiz her türlü üçüncü parti yazılımla entegrasyona açıktır. Herhangi bir crm veya erp yazılımı, uygulama yönetimi yazılımı ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

 

Maliyetlerinizi düşürün. Yeniden bir yatırım yapmak zorunda kalmadan alternatif operatörlere ait bulutlar ile bağlantı kurabilir ve en uygun fiyatlarla arama yaparak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.