HOTEL SEKTÖRÜ

küçük BUTİK hotellerden lükS zİncİr hotellere kadar tüm hotel İşletmelerİ İçİn basİt, kolay entegre edİlebİlen, esnek ve uygun malİyetlİ çözümler sUNUYORUZ.

Basit, Etkili, Entegre İletişim

 

Küçük hotellerden, lük zincir hotellere kadar tüm hotel işletmeleri için şu özellikleri sunuyoruz;

 

 

Basitlik.  Konuk hizmetleri hotel çözümlerinin odak noktasıdır. Hotel özelliklerimiz operatör konsolu ve telefon arayüzlerinin entegre bir parçasıdır. Personeliniz telefonlardan kolaylıkla hotel özelliklerine erişebilir ve konukların tüm ihtiyaçlarının her an farkında olurlar. Hotel çözümlerimiz konukların telefonlarını kolaylıkla kullanabilmeleri ve hotel tarafından sunulan hizmetlere erişebilmeleri için basit, sade arayüzler ve özellikler sunar.

 

Entegre edilmiş. Hotel çözümleri tüm hotel otomasyon uygulamaları (Pms) ile rahatlıkla entegre olabilen, gelişmiş karşılama menüsü, kaydedilmiş anonslar, sesli posta ve otomatik yön seçimi gibi entegre edilmiş yetenekler ile personelinizin ve işletmenizin verimliliğinin arttırılmasını sağlar.

 

Esnek. Hotel çözümleri tüm ön büro yönetim sistemleri ve hotel uygulamaları ile entegre olabilecek esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca hotellerde en çok tercih edilen ip telefonlar, analog telefonlar ve video telefonlar ile rahatlıkla entegre olabilir.  İletişim sistemlerimiz kolay yönetilebilir platformu ile işinizi geliştirmek için size yardımcı olur.

 

Uygun maliyetli. İletişim sistemleri hotellere özel hazırlanmış hotel paketleri ile rekabetçi fiyatlar sunar. Ayrıca tüm alternatif operatörlerle entegre çalışma yeteneği sayesinde işletmenizin maliyet avantajları sağlamasına yardımcı olur.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.