EMLAK VE İNŞAAT SEKTÖRÜ

Emlak VE İNŞAAT sektöründe faalİyet gösteren fİrmalar müşterİlerİnİn İhtİyaçlarına en uygun konutu en İyİ fİyatla almalarını sağlamaya odaklanmıştır. Bunun yanında operasyonel verİmlİlİğİ arttırmak, hİzmet kalİtesİnİ arttırmak, müşterİlerİn beklentİlerİnİ en İyİ şekİlde karşılamak ve bunları yaparken malİyetlerİ en aza İndİrmek zorundadır.

Emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun konutu en iyi fiyatla almalarını sağlamaya odaklanmıştır. Bunun yanında operasyonel verimliliği arttırmak, hizmet kalitesini arttırmak, müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve bunları yaparken maliyetleri en aza indirmek zorundadır.

 

 

Daha Fazla Üretkenlik İçin Daha İyi Bir İletişim

 

Etkili iletişim bu zorlu hedeflere ulaşmak için bir anahtardır.  Birleşik iletişim ve işbirliği çözümlerimiz ile emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile yakından ilgileniyoruz.

 

Kesintisiz İletişim. Müşteri, personel ve tedarikçiler iyi bilgilendirilerek küçük problemlerin büyük problemler haline gelmesi engellenir.

 

Esnek çağrı merkezi teknolojisi. Aramalar cevaplanırken aynı esnada yardım masası personeli de müşterinin sorunu hakkında doğru bilgilendirilmelidir.

 

Arttırılmış mobilite. İletişim sistemlerimizin özgür mimarileri ile sürekli ve kesintisiz iletişim için lokasyon ve cihaz tipine bakılmaksızın ‘tek numara’ ile iletişimi sağlayan kurumsal çözümler sağlıyoruz.

 

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.