IP TELEFON SİSTEMLERİ

Günümüzde İletİşİm teknolojİlerİ hızla gelİşİyor. Bununla bİrlİkte farklı altyapılara İhtİyaç duyuluyor. Kurumsal fİrmalar ve şİrketler İçİn sabİt telefon İle haberleşmek büyük öneme sahİp. Pekİ sabİt telefonun prestİjİ İle mobİl telefonların esneklİğİnİ bİr arada sunan bİr çözüm mümkün mü?

SEKTÖRDEKİ EN PRESTİJLİ ÜRETİCİLERİN IP Telefon teknolojİlerİnİ SİZİN İÇİN bİR ARAYA GETİRDİK.

AVAYA

 

Avaya tümleşik iletişim çözünleri ile tüm ihtiyaçlarınıza tek platformda çözüm sunuyoruz. Ses, video, anında mesajlaşma, konferans, SMS, Fax durum bilgisi, sesli posta, e-mail, gibi servisleri tek yapı altında birleştiriyoruz.

 

 

Avaya İletişim Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın...

GRANDSTREAM

 

Grandstream UCM6100 serisi ile IP Santral standartlarını yeniden dizayn ediyoruz. Her sene düzenli olarak ödenen lisans ücretleri, kullanıcı başına lisanslama, donanımsal değişikliklerde gelen yıllık yenileme ücretleri sizin için artık tarih oluyor.

 Raporlama, ses kaydı, IVR, mobil kullanıcı gibi gelişmiş özellikler Grandstream ile  standart olarak geliyor.

 

Grandstream İletişim Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın...

3CX

 

Windows tabanlı 3CX IP Telefon Sistemi, Windows için geliştirilmiş bir yazılım PBX’dir. SIP standartlarına uygun IP Telefonlarda, SIP trunklarda ve VoIP geçitlerinde tam bir PBX çözümü olarak çalışır – ‘eski tarz’ PBX’in yüksek maliyet ve yönetim zorlukları olmadan.  3CX VoIP Telefon sistemi Inovasyon ve ileri teknolojisi ile fark yaratarak, dünya çapında 30.000’den fazla şirket tarafından kullanılmaktadır.

 

 

3CX İletişim Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın...

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.