RESMİ KURUMLAR

Günümüz ekonomİk ortamı, merkezİ veya yerel RESMİ KURUMLARI borç sevİyelerİnİ azaltmaya, kemer sıkma önlemlerİ İle malİyet tasarrufu sağlamaya yönlendİrmektedİr. Ancak bunlar yapılırken de personel verimlİlİğİ arttırılmalı ve tüm verİlerİn sıkı gİzlİlİk ve koruma gereksİnİmlerİ gözden kaçırılmamalıdır.

Günümüz ekonomik ortamı, merkezi veya yerel resmi kurumları borç seviyelerini azaltmaya, kemer sıkma önlemleri ile maliyet tasarrufu sağlamaya yönlendirmektedir. Ancak bunlar yapılırken de personel verimliliği arttırılmalı ve tüm verilerin sıkı gizlilik ve koruma gereksinimleri gözden kaçırılmamalıdır. Haberleşme çözümlerimiz bu zorluklarla mücadelesinde resmi kurumlara, iletişim karmaşıklığını azaltarak, farklı uygulamalara entegre olabilen ve iş süreçlerini kolaylaştırmaya yönelik gelişmiş iletişim hizmetleri sunarak yardımcı olur.

 

Operasyonel maliyetleri azaltın.  İletişim çözümlerimiz önemli ölçüde maliyete sebep olan çağrı merkezi ve diğer uygulamalarınızı VMVare gibi sanal sunucular üzerine dağıtarak maliyet tasarrufu sağlar.

 

Hizmeti geliştirin. Vatandaşlara sunduğunuz hizmeti, gelişmiş bir arama işleme ve yönlendirme içeren iletişim çözümlerimiz ile cevaplanmamış çağrı sayısında önemli bir azalma sağlayarak, arttırın.

 

İletişimi kolayca yönetin. Benimsenmesi, entegrasyonu, yönetimi ve kullanımı kolay iletişim çözümlerimiz ile kurumunuzun tüm birimleri için en uygun seçeneği belirleyin.

 

Etkileşimi geliştirin. Ses, web, video-konferans ve unified communication uygulamaları ile personeliniz arasında etkileşimi ve iletişimi kolaylaştırın.

 

Çalışanlarınızın her ortamda üretken olmasını sağlayın. Mobilite çözümleri ile çalışanlarınız her yerde ve her zaman kendi ofisindeymiş gibi çalışmaya devam edebilir.

 

Maliyet tasarrufu sağlayın. Mevcut altyapılarınıza iletişim çözümlerimizi entegre ederek, ip dünyasının avantajlarını kullanabilirsiziniz. Böylece operasyon ve seyahat masraflarınızı azaltabilirsiniz.

 

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.