MOBİL İLETİŞİM

Geleneksel ofİste çalışma günlerİ artık gerİde kaldı. Günümüz İş dünyasında şİrket çalışanlarının çok çeşİtlİ çalışma yöntemlerİ ve programları VAR. Kurumsal Mobil İLETİŞİM çözümlerİMİZ şİrket çalışanların herhangİ bİr yerde, herhangİ bİr zamanda İletİşİm ve İşbİrlİğİ halİnde kalmasını sağlar.

Mobil iletişim çözümlerimiz şirket çalışanları için herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herhangi bir cihaz üzerinde işine devam edebilme özgürlüğü sağlar.

 

Günümüzün değişen ve gelişen iş dünyasında iletişim çözümleri geleneksel algılara değil, kişi ve kuruluşların çok çeşitli ihtiyaçlarına uygun olmalıdır. Dahili numarasını her gün başka bir masada başka bir telefon cihazıyla veya yönetim ofisinde kullanma ihtiyacı duyan kullanıcılar, veya dahili numarasını kendi kişisel cep telefonunda kullanma ihtiyacı duyan mobil çalışanlar, ya da dünyanın neresinde olursa olsun tam bir ‘ofis-içi’ kullanım deneyimine ihtiyaç duyan home-office çalışanları, ofis içinde bulunan ve zengin iletişim özelliklerini kullanan kullanıcılarla nerede veya hangi cihazı kullanırsa kullansın aynı özelliklerden faydalanmalıdır.

 

 Mitel kurumsal mobil iletişim çözümleri şirket çalışanlarına ofiste, evde veya yoldayken yenilikçi ve üretken olmak için yardımcı olmaktadır.

 

Geleneksel ofiste çalışma günleri artık geride kaldı. Günümüz iş dünyasında şirket çalışanlarının çok çeşitli çalışma yöntemleri ve programları bulunmaktadır. Kurumsal Mobilite çözümlerimiz şirket çalışanların herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda iletişim ve işbirliği halinde kalmasını sağlar.

 

 

Kurumsal mobil iletişim çözümleri kurumlara yüksek-performans alanında şu yardımlarda bulunur:

 

• İşinizi güçlendirir. Mekan kısıtlamasından arındırılmış insanlar için ofis içinde veya dışında tutarlı bir iletişim imkanı sunar.

 

• Akıllı iletişim teknolojinizi geliştirir. Tümleşik iletişim ve işbirliği yeteneklerini mobil cihazlar veya tabletlerde kullanım olanağı sunar.

 

• İletişim yöntemlerinizi birleştirir. Çalışanların tüm iş iletişimlerini tek bir platformda kontrol eder.

 

• Müşteri hizmetlerinizin verimliliğini geliştirir. Şirket çalışanları herzaman ulaşılabilir ve müşteri taleplerine karşı duyarlı hale gelir.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.