PROJELENDİRME VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İŞLETMENİZİN IT ALTYAPISI İLE İLGİLİ İHTİYAÇ DUYACAĞINIZ TÜM BİLEŞENLER İÇİN SATIŞ ÖNCESİ, KURULUM, DEVREYE ALMA VE SATIŞ SONRASI TÜM SÜREÇLERDE TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SUNUYORUZ.

İşletmenizin IT altyapısı ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm bileşenler için satış öncesi, kurulum, devreye alma ve satış sonrası tüm süreçlerde teknolojik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

 

İş uygulamalarınızı zenginleştirmek ve çok daha verimli hale getirmek amacıyla It stratejileri ve iş dönüşümü projeleri üretiyoruz. Bunun için öncelikle işletmenizin yapısını, fiziki durumunu, bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını tüm detaylarıyla analiz ediyoruz. Bu araştırmalarımız sonucunda size bu dönüşüm için gerekli yol haritaları, size özgü mimari tasarımlar ve yatırım tavsiyelerinden oluşan bir rapor sunuyoruz..

 

İşletmenizdeki tüm çalışanların daha verimli çalışabilmeleri, tüm uygulamalara ve verilere her zaman her yerden güvenli ve kesintisiz bir şekilde erişebilecekleri iş platformları, altyapılar ve şebekeler sağlıyoruz.

 

Biz küçük, orta veya büyük ölçekli işletme olarak ayırt etmeksizin her türlü  IT projeleri için gerekli kapasite ve tecrübeye sahibiz.

Yoğun bir şekilde projeye odaklanırız.

Hiç bir detayı gözardı etmeyiz.

Belirlenen zamanlarda ve belirlenen bütçeler ile proje planında belirlenmiş olan tüm şartlara uygun ve eksiksiz olarak projeleri teslim ederiz.

 

Müşterilerimize  sunduğumuz teknolojik danışmanlık hizmetlerin ana hedefleri aşağıda belirtilmiştir.

 

Tüm İş Operasyonlarının ve Uygulamalarının Daha Şeffaf Olması, Kolaylıkla Kontrol Edilebiliyor ve Raporlanabilir Olması

Verimliliğin Arttırılması

Her Zaman ve Her Yerden Kolay Bağlantı

Bugün ve Gelecekte İhtiyaç Duyacağınız Tüm Uygulamalara Kolaylıkla Destek Verebilecek Bir It Altyapısı

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.