SAĞLIK SEKTÖRÜ

Sağlık kuruluşlarında kesİntİsİz İletİşİm hayatİ önem taşır. BİZ sağlık ekİplerİ İçİn müdahale noktasında veya hareket halİnde İhtİyaç duyacakları en kalİtelİ iletİŞİm araçlarını sunUYORUZ. verİmlİ ve malİyet odakli İletİşİm sİstemlerİMİZ her ölçekte sağlık kuruluşlarının yüksek kalİtede hasta bakım hİzmetlerİ verebİlmelerİne yardımcı olur.

Sağlık kuruluşlarında kesintisiz iletişim hayati önem taşır. Telnet İletişim, sağlık ekipleri için müdahale noktasında veya hareket halinde ihtiyaç duyacakları en kaliteli iletişim araçlarını sunar. Telnet İletişim' in verimli ve maliyet odakli iletişim sistemleri her ölçekte sağlık kuruluşlarının yüksek kalitede hasta bakım hizmetleri verebilmelerine yardımcı olur.

 

 

İletişim çözümlerimiz sağlık kuruluşlarına daha iyi bir iletişim için aşağıdaki değerleri kazandırır;

 

• Verimli, değer katan çözümler. Sağlık sektörünün özel ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek, acil durumlarda zamanında ve doğru karar vermelerine yardımcı olacak ve olumlu sonuçlar almalarını sağlayacak en kaliteli iletişim çözümleri...

 

• 3. Parti ürünler ile uyumluluk. Mevcut olarak çalışmakta olan basit alarm sistemi veya yeni jenerasyon hasta/hemşire çağrı sistemleri gibi cihazlar ile entegre olarak hasta ve çalışan güvenliğini ve verimliliğini arttırır.

 

• Mevcut altyapı ile entegrasyon. Sağlık kuruluşlarının maliyetlerini azaltmak ve büyük bir yatırım yapmadan iletişim sistemlerini geliştirmek için mevcut telefon sistemleri ile birlikte çalışabilir.

 

• Geliştirilmiş hasta etkileşimi.  Kaçırılan telefonların veya randevuların minimuma indirgenmesi için hizmet kalitesine yardımcı değerli raporların alınmasına olanak sağlayan outbound bildirimleri mevcuttur.

 

 

 

Sağlık sektöründe uzmanlaşmış ekibimiz ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen çözümlerimiz kuruluşunuz için en doğru seçim olacaktır.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.