SANALLAŞTIRMA

verİ merkezlerİ ve masaüstü uygulamaları İçİn gelİştİrmİş sanallaştırılmış unified communication çözümlerİMİZ malİyetlerİnİzİ en mİnİmumda tutmanıza, basİt bİr it yönetİmİne sahİp olmanıza, güçlendİrİlmİş güvenlİk ve İş süreklİlİğİne sahİp olmanıza yardımcı olur.

Mitel'in veri merkezleri ve masaüstü uygulamaları için geliştirmiş olduğu sanallaştırılmış unified communication çözümleri maliyetlerinizi en minimumda tutmanıza, basit bir it yönetimine sahip olmanıza, güçlendirilmiş güvenlik ve iş sürekliliğine sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Telnet İletişim sektördeki öncü ve lider konumuyla sınıfının en iyi sanallaştırılmış unified communications uygulamalarını kullanıcılarına sunuyor.

 

Forrester Consulting tarafından en son yapılan araştırmada, sanallaştırma çözümünü kullanan müşterilerden yüzde 84’ünün yaptıkları yatırımı 8 aydan az bir sürede amorti ettikleri görülmüştür.

 

Sanallaştırılmış unified communication çözümlerinin gerekliliğinin bilincinde olan bir çok firma sanallaştırma çözümlerimizi kullanıyor ve yaptıkları yatırımların şu önemli avantajlarını kazanıyorlar;

 

•Zenginleştirilmiş iletişim ve işbirliği

 

•Daha düşük sermaye ve işletme giderleri

 

•Kolaylaştırılmış yönetim

 

•Daha güçlü iş sürekliliği ve güvenlik

 

•IT departmanı ve kullanıcılar için artan üretkenlik

 

 

Ses ve Veri Dünyalarını Birleştirin

 

Sanallaştırma çözümlerimiz sayesinde ödüllü unified communication çözümlerinin tüm fonksiyon ve özelliklerini komple bir paket halinde diğer sanal uygulamalarınız gibi data merkezlerinizdeki Vmware platformu üzerinde çalışmaya uygun olarak sunmaktadır.  Bu da uygulamalarınızı anlık olarak yönetebilmeniz ve birleştirebilmeniz, maliyetleri düşürebilmeniz için yaratıcı bir yönetim anlayışı kazandırır

 

Böylece ses ve veri iletişiminin birleşiminden maksimum avantaj sağlarsınız.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.