SES KAYIT SİSTEMLERİ

MÜŞTERİLERİMİZE ENDÜSTRİ STANDARTLARINA VE MEVZUATLARA UYGUNLUK SAĞLAYACAKLARI VE TÜM  İŞ İHTİYAÇLARINA TAM OLARAK CEVAP VEREBİLECEK BİRLEŞİK KRALLIK'TA REBOX RECORDERS LLC TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN QUANTIFY  SES KAYIT ÇÖZÜMLERİNİ SUNUYORUZ.

MÜŞTERiLERiMiZE ENDÜSTRi STANDARTLARıNA VE MEVZUATLARA UYGUNLUK SAĞLAYACAKLARI VE TÜM  iŞ iHTiYAÇLARıNA TAM OLARAK CEVAP VEREBiLECEK BiRLEŞiK kRALLıK'TA REBOX RECORDERS TARAFINDAN GELiŞTiRiLEN QUANTIFY  SES KAYıT ÇÖZÜMLERiNi SUNUYORUZ.

 

Redbox Quantify ile organizasyonların tüm ses data iletişiminin kayıt edilmesini ve arşivlenmesini sağlıyoruz. Böylece ticari faaliyetlerin analiz edilmesini, raporlanmasını, performansın iyileştirilmesini ve  ticari faaliyetlerden kaynaklanan anlaşmazlıklardan doğan cezalar ile karşı karşıya kalmalarını engelliyoruz.

 

 

  • Bilgili ve Deneyimli Uzmanlar

 

Telnet İletişim çalışanları ses kayıt konusunda uzmandır. Biz Redbox Quantify ile hem geleneksel tdm teknolojilerine hem de Ip  teknolojilerine uyumlu çözümler sunuyoruz.

Uzmanlarımız sunduğumuz çözümleri sürekli geliştirmek,  tüm mevzuatlara ve en son düzenlemelere  uyumluluk amacıyla güncel eğitimler alırlar..

 

 

 

  • Rakipsiz  Uyumluluk

 

Çok geniş bir yelpazede uyumluluk sunan RedBox Quantify ile geleneksel tdm tabanlı sistemler, ip tabanlı sistemler, unified communication platformları, ip telefonlar, dect telefonlar ile entegre olarak gelen giden tüm ses ve data trafiği kaydedilir ve arşivlenir.

 

 

 

  • Esneklik

 

Redbox tek bir platform üzerinde lisanslanabilir uygulamalara sahiptir. Böylece Redbox kullanıcıları istedikleri tüm uygulamalara tek bir platform üzerinde kolayca sahip olabilir.

Ayrıca  uygulamalar çok daha rahat ve kolay yönetilir.

 

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.