UNIFIED COMMUNICATION

Unified Communication kullanıcıların İhtİyaçlarına en İyİ VE uygun YOL hangİSİ İse o yolla İletİşİm kurmalarını sağlar. Böylece bİreysel araçlar akıcı ve verİmlİ bİr şekİlde bİrbİrİne bağlanır.

Günümüzde iş dünyasında iletişim; masa ve cep telefonları, e-posta, anlık mesajlaşma, sesli mesaj, görüntülü ve web konferans gibi araçların kullanımını ifade etmektedir.

 

Bu araçlar ve cihazlar arasındaki iletişimin kolay akışını sağlayan bir sisteme entegre edildiğinde ise buna Unified Communication (Tümleşik İletişim ve İşbirliği) denir.

 

İki nokta arasındaki en kısa mesafe bir çizgidir. Unified Communication işletmelerin mümkün olan en hızlı şekilde karar verebilmesini ve işlemleri hızla yapmasını sağlayan bir çizgidir.

Unified Communication kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi ya da en uygun yol hangisi ise o yolla iletişim kurmalarını sağlar. Böylece bireysel araçlar akıcı ve verimli bir şekilde birbirine bağlanır.

 

Telnet İletişim her ölçekteki işletmeler için sektörün önde gelen Unified Communication çözümlerini sunmaktadır. Telnet İletişim'in tüm ses çözümleri kolaylıkla zengin özellikli Unified Communication çözümü haline dönüştürülebilir. Size bu güçlü çözümleri  özel donanımlar üzerinde veya size ait sunuculardaki yazılım aracılığıyla, şartlar ve zaman uygun olduğunda, çalıştırma seçeneği sunuyoruz.

 

Telnet İletişim 16 yıldan fazla süredir kurumsal iletişim çözümleri sunmaktadır. Çözümlerimiz basit telefon, kulaklık, çağrı merkezi ya da mobil kullanıcı çözümleri gibi kapsamlı uygulamaları içermektedir. Çözümlerimiz endüstri standartlarına uygun olarak yüksek güvenilirlik ve benzeri görülmemiş bir özgürlük ve esneklik sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:5  Daire:2

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.