UNIFIED MESSAGING

İşletmeler uygun maliyetlİ bİr unified messaging sİstemİ İle çalışanlarına bİlgİsayarları veya telefonları üzerİnden kendİ seslİ posta, e-posta veya faks mesajlarına erİşİm ve yönetİm olanağı sunarak verİmlİlİklerİnİ arttırabİlİr.

İşletmeler uygun maliyetli bir unified messaging sistemi ile çalışanlarına bilgisayarları veya telefonları üzerinden kendi sesli posta, e-posta veya faks mesajlarına erişim ve yönetim olanağı sunarak verimliliklerini arttırabilir.

 

Gönderilen mesajlara karşı duyarlı olmak sizi ve şirketinizi daha çevik hale getirirken müşterilerinizi de sizinle iş yapma konusunda daha istekli hale getirir. İşletmeler tek bir sistem üzerindeki basit bir ara yüzden sesli mesaj kutularını birleştirerek mesaj yönetimini basitleştirip, gelen çağrıları operatör bazında yönetecek bir yol bulmaya ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçlarının karşılanması hususunda da esnek, güvenli ve bu ihtiyaçlar için son derece uygun olan Unified Messaging çözümlerimize güvenebilirler.

 

Telnet İletişim iş ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede karşılamak için çok çeşitli unified messaging çözümleri sunmaktadır. Unified messaging sistemi ile hayalden gerçekliğe geçmeye hazır olun. Uygun maliyetli unified messaging çözümlerimiz, kullanıcıların kendi bilgisayarlarında ya da telefonlarında kendi sesli posta, e-posta ve faks mesajlarına erişimi ve yönetimi için izin veren ve kullanıcı verimliliğini arttıran bir üründür. Bu ürün işletmelerin, gelişmiş bir robot operatör ve çağrı yönlendirme özelliği ile birlikte, müşteri hizmet seviyelerini arttırır. Düşük bir sahip olma maliyeti ile sürekli olarak idari görevleri kolaylaştırır.

ÜRÜNLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Tatlısu Mahallesi Zülfikar Sokak

Alkoç Plaza  No:2  Daire:5

Ümraniye İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız incelenip en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.