uygulama ve kurulum HİZMETLERİ

KONUSUNDA UZMAN VE TECRÜBELİ EKİBİMİZLE ANAHTAR TESLİM KURULUM VE DEVREYE ALMA HİZMETLERİ SUNUYORUZ.

Biz iletişim sistemlerinin işiniz için ne kadar kritik ve ne kadar hayati öneme sahip olduğunu çok iyi biliyoruz.

Siparişiniz ve projenizin planlama aşamasından itibaren işin teslim edildiği son aşamaya gelene kadar bu bilinçle hareket ediyoruz.

Sistem kurulum sürecinde proje yöneticilerimiz ve teknik ekiplerimiz sizinle koordineli olarak çalışır ve tüm adımlarda projenin durumu ile ilgili en doğru bilgileri sizinle paylaşırlar.

 

Sistem kurulumunun minimum kesinti ile hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesini hedefleriz. Bunun için 7 adımdan oluşan bir prosedür uygularız

 

7 ADIMDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

 

Adım 1: Keşif Çalışması

 

İlk adım olarak teknik ekibimiz kurulumun yapılacağı ortamda gerekli keşif çalışmalarını yaparlar. (Tecih ettiğiniz ekipmanların mevcut şartlarınıza uygun olup olmadığı, başarılı bir kurulum için altyapının durumu, farklı sebepler nedeniyle planlanan dışında farklı bir servis, hizmet veya ekipman gerekip gerekmediği vs)

Teknik ekibimiz bu incelemeler sonrasında mevcut durum ile ilgili tüm bilgileri Satış Yöneticisi ve Proje Yöneticisi ile paylaşırlar.

Eğer projenin planlandığı gibi teslimine engel bir durum varsa Proje Yöneticiniz derhal sizinle iletişime geçer ve bu durumdan sizi haberdar eder.

Bundan sonraki süreçte mevcut problemin çözümü ile ilgili yeni bir süreç başlatılır.

 

 

 Adım 2: Kurulum Planı

 

Kurulum sürecinin minimum kesinti ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için taraflar arasında çok iyi bir koordinasyon gerekmektedir. Bu nedenle kurulum sırasında tarafların karşılıklı olarak süreci doğru bir şekilde planlaması ve bu planlamaya tam olarak uyması zorunludur.

Kurulum planlaması ile  tüm taraflar sorumlulukları, yapacakları işler ve bu işlerle ilgili zamanlama konusunda bilgi sahibi olabilirler.

 

 

Adım 3: Ön Kurulum ve Test Süreci

 

Proje kapsamında sistemiz öncelikle kendi laboratuarımızdaki test ortamında kurulur.

Sistem konfigürasyonu ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun olarak yapılır ve test edilir.

Ön kurulum ve test sürecinde yapılan çalışmalar sayesinde sistem gerçek ortama kurulduğunda minimum kesinti ile çok daha hızlı bir şekilde devreye alınabilir.

 

 

Adım 4: Kurulum Süreci

 

Kurulum için belirlenmiş tarihte teknik ekibimiz sistem kurulumu için hazır olacaktır.

İşini çok iyi yapan bilgili eğitimli ve tecrübeli profesyonellerden oluşan teknik ekibimiz kurulum süresince her türlü soru ve taleplerinize memnuniyetle karşılık vereceklerdir.

Kurulum sonrasında sistem bir dizi test işleminden geçirilerek herhangi bir problem olmadığından emin olunacak ve ardından sistem devreye verilecektir.

 

 

Adım 5: Kurulum Sonrası Bilgilendirme Süreci

 

Kurulum ve devreye alma işlemi sonrasında ilgili Proje Yöneticisi sahada olacak, gerekli incelemeleri yapacak, işin proje planlarında belirtilmiş şartlar ile tam ve eksiksiz olarak isteklerinize uygun olarak yapıldığından emin olacaktır.

Sonrasında size gerekli bilgilendirmeleri yapacak varsa eksiklerin veya yanlışlıkların zaman kaybetmeden bir an önce giderilmesi için gerekli planlamayı yapacaktır.

 

 

Adım 6: Eğitim Süreci

 

Kurulum sonrasında kullanıcılara sistem ile ilgili kullanıcı eğitimleri verilecek ve onların sahip oldukları ekipmanları tüm özellikleri ile sorunsuz olarak kullanmaları sağlanacaktır.

Ayrıca operatörler ve sistem yöneticilerine sistemin işletimi ile ilgili olarak gerekli teknik eğitimler verilecektir.

Kullanıcılara,operatörlere ve sistem yöneticilerine ihtiyaç duyacakları tüm dökümantasyon eksiksiz olarak verilecektir.

 

 

Adım 7: Kurulum Sonrası Teknik Destek Süreci

 

Kurulum sonrasında yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz sizden gelecek teknik destek taleplerine 7/24 cevap verecektir.

Talebiniz öncelikle telefon ile destek veya uzak bağlantı yöntemiyle hemen yerine getirilecek, bunun mümkün olmadığı durumlarda ise teknik elemanlarımız size yerinde destek hizmeti verilecektir.

 

 

Kurulum sonrası teknik destek hizmetleri ile ilgili son derece esnek teknik servis sözleşmeleri sunulmaktadır. Bu hizmetler ve sözleşme modelleri ile ilgili olarak lütfen bizimle irtibata geçiniz.

BİZE ULAŞIN

Telnet İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Altunizade Mah. İcadiye Bağlarbaşı Cad.

Gümüş Apt.  No:8  Daire:1

P.K. 34662 Üsküdar İstanbul

 

Tel  : +90 216 531 71 71

Fax : +90 216 474 43 32

Email : info@telnetiletisim.com

All content © Telnet Iletisim, 2016. All rights reserved.